HİZMETLERİMİZ

BAKIM VE ONARIM

Çalışır halde bulunan mevcut asansörünüzün olası sebeplerden dolayı çalışmaması veya normalin dışında ses, görüntü vb. problemlerin tamamıdır. Bakım; standartlara uygun monte edilmiş asansör tesisinde, ayda 1 (bir) kez olmak üzere, asansörün çalışır vaziyette bulundurulmasının temini için firmanın yetkili bakım personeli tarafından yapılan, temizlik, yağlama, ayar, muayene ve deneylerin tamamıdır. Bakım, Bakım ve Arıza hizmetleri talimatına uygun olarak, aylık Bakım Formunda belirtilen kontrollerin tamamını kapsar.

Bölge Asansör olarak, Mevcut asansörlerinizin periyodik bakım ve arıza giderme hizmetini yerine getirmekteyiz. Bu hizmet, deneyimli, isinde uzman mühendis ve teknikerlerimiz tarafından asansörünüzün tam kapasiteyle ve sorunsuz çalışması amacıyla verilmektedir. Bakım faaliyetleri sözleşme paralelinde planlı ve sistematik olarak Bakım Arıza Sorumlusu tarafından Asansör Bakım Takip listesi ile planlara göre uygulanır.

MONTAJ VE REVİZYON

Modern yaşamın vazgeçilmezi olan asansörlerin verimli ve güvenli çalışması son derece önemlidir. İster yük asansörleri isterse insan ve servis asansörleri olsun zamana karşı yarışta devre dışı kalmamalıdır. Bu yüzden asansörlerin montajları ve projelendirilmesinde hem uzun vadeli düşünülmeli hemde ihtiyaçların genişleyeceği hesaba katılarak montaj ve imalatı yapılmalıdır. Bölge Asansör, en son teknolojiyi takip eden asansör ürünleri ile sizleri hem yükseklere hemde geleceğe taşıyor. kaliteden ödün vermeden, konfor, güvenlik ve estetik seçeneklerine ekonomikliği de katarak si değerli müşterilerine asansör montaj ve revizyonu konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

MÜŞAVİRLİK VE MÜHENDİSLİK

Bir binaya kurulması düşünülen asansör sistemi için; o asansörün yasal mevzuatlarına uyulması şartı vardır. Bu mevzuatı bina sahibi , müteahhit veya mimarlar vs. kişiler bilmeyebilir. Bu mevzuatın içerik ve şartlarını, deneyimli ve bilgili asansör müşavirlik vasfına haiz firmalardan öğrenmek, uygun projelendirmeyi yapmaktırmak gerekmektedir. Böylece insan hayatı için birinci dereceden önem taşıyan sisteminizi usulüne uygun yaptırmış olursunuz.