HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Bölge Asansör Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. 2016 yılında ticari hayatına başlamış olup hizmet vermeye başladığı andan itibaren kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Deneyimli personeli ile, tanınmış markaların güvencesini de yanına alarak asansör montajında fark yaratmayı başaran Bölge Asansör; Bandırma, Gönen, Erdek, Manyas ve çevresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

İnsanoğlunun en eski sorunlarından biri olan ulaşım-taşıma yüzyıllardır Leonarda Da Vinci dahil herkesin zihnini meşgul etmiştir. Buhar ve elektrik enerjisinin keşfinden sonra 1876’lı yıllarda dünyada ekonomik olarak asansörler kullanılmaya başlamıştır. Ülkemizde de 1890 yıllarından itibaren PERA PALAS oteli ile yaygınlaşmıştır. Türkiye’de çok katlı binaların yapılmaya başlaması, 1970 yıllarından itibaren konutlarda asansör gereksinimini ortaya çıkarmıştır.

Firmamız günümüzde ortaya çıkan globalleşme ortamında yaşanan rekabetin bilincinde, teknolojiyi takip ederek sürekli ve tutarlı müşteri odaklılık ilkesi doğrultusunda, sadece müşteri hizmetlerinin yerine getirilmesi değil, olası durumlarda düşünerek müşteri beklentilerinin üzerine çıkmayı hedef belirlemiştir.